Сторінки

10 9 8 7 6 5 4 3 2 1


Опис новин на сторінці
[1] 18 березня 2021 р. На Волині садять картопляний "СКАРБ"
[2
] Сюжет 12 каналу
[3]18 серпня 2020 р. День поля (статті і відео)
[4] Липень 2020 р. Робоча поїздка Інституту карпатського регіону НААНУ в ФГ Шегедин
[5] 5 березня 2020 р. Стаття в газеті Вісник+К

[6] 16 серпня 2019 р. День поля (статті, відео, презентації)

18 березня 2021 року
На Волині садять картопляний "СКАРБ"
Картопля – один з найулюбленіших овочів українців. Дехто без нього не уявляє жодного дня. Не випадково бульбу ще називають «другим хлібом». Бо хто має вдома картоплю – ніколи голодний не лишиться. Дбайливі господарі вже міркують, які сорти цієї весни висаджуватимуть і чим їх удобрюватимуть.

Сюжет 12 каналу про сезон збирання картоплі 2020 в ФГ "ШЕГЕДИН"

18 серпня 2020 року відбувся День Поля

Посилання на місце проведення>>


У фермерському господарстві «Шегедин» відбувся традиційний День поля, присвячений сучасним технологіям вирощування картоплі.
Ключовим партнером заходу стала компанія UKRAVIT

Читати статтю повністю>>

Гелікоптер, білоруська бульба і «розумні» бактерії:
як пройшов десятий День поля у Торчині

Знаменитий волинський картопляр Володимир Шегедин, керівник однойменного фермерського господарства «Шегедин» удесяте скликав усіх, хто любить вирощувати картоплю, на традиційний День поля у Торчині.
Господарі з Волині і сусідніх областей 18 серпня могли ознайомитися з новими сортами картоплі, дізнатися про інновації у догляді за цією культурою та навіть зблизька побачити гелікоптер.

©Бізнес.район
Читати статтю повністю>>Читати статтю повністю>>

Волинське фермерське господарство святкувало День поля

На Волині відоме фермерське господарство "Шегедин" організувало День поля. Захід відбувся на території господарських полів у селі Веселе, що поблизу селища Торчин у Луцькомурайоні, 18 серпня.

©"Волинь24"
Читати статтю повністю>>Проведено День поля для картоплярів
Впродовж останніх років стало традицією у переддень православного свята Преображення Господнього (Спаса) проводити збір картоплярів  із західних областей України на торчинській землі.
     Поточний рік не став виключенням, ФГ «ШЕГЕДИН»  (голова господарства  Володимир Шегедин) 18 серпня у смт Торчин Луцького району провело день поля, з дотриманням  усіх карантинних вимог та обмежень, на тему «Технології вирощування картоплі сортів української та зарубіжної селекції».
©Управління агропромислового розвитку Волинської облдержадміністрації

Липень 2020 року
Робоча поїздка у фермерське господарство «Шегедин»
Працівники інституту сільського господарства Карпатського регіону Національної академії аграрних наук України провели робочу поїздку у фермерське господарство «Шегедин» (смт Торчин Луцького району Волинської області) з аналізом стану насаджень картоплі та посівів зернових культур.
Робоча група у складі завідувача сектору картоплярства, доктора с.-г. наук Р. В. Ільчука, завідувача відділу землеробства та відтворення родючості ґрунтів кандидата с.-г. наук О. Й. Качмар, старшого наукового співробітника цього відділу, кандидата с.-г. наук О. В. Вавринович і завідувача лабораторії агрохімії, кандидата с.-г. наук Ю. М. Оліфіра здійснила ретельний аналіз насаджень картоплі, що нараховує більше ніж 60 сортів, з визначенням накопичення урожаю кожного з них, також проведено облік гербологічного стану посівів просапних та зернових культур з відбором зразків ґрунту для агрохімічного аналізу за основними показниками.
Підсумком зустрічі є домовленість про співпрацю між інститутом та фермерським господарством.

Автор: Р. В. Ільчук

5 березня 2020 року

Читати статтю повністю>>

16 серпня 2019 року відбувся День Поля
"
Нові сорти картоплі та технології вирощування на Волині"

Фоторепортаж події>>
Посилання на сюжет події>>
Презентації>>

Сторінки

10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 © Schemaks