Все насіння продано! Зустрінемось на
Дні Поля 18.08.21!
 

 Наша продукція

Сорт картоплі "Рів'єра"


Надранній високоврожайний сорт столового призначення з привабливою шкіркою, чудовою жаростійкістю та стійкістю до вірусних захворювань, хорошими смаковими якостями.Придатний для отримання надранньої продукції, вирощування під плівкою.Можливість отримання двох врожаїв в південних регіонах країни.Інтенсивно накопичує товарний врожай до появи фітофторозу.Національний стандарт в групі ранніх сортів.Для забезпечення хорошого зберігання бульб потребує контрольованого внесення азотних добрив.
    Занесений до державного реєстру сортів рослин придатних для поширення в Україні у 2007 році.


Сорт картоплі "Арізона"


Високоврожайний ранній сорт столового призначення, з великими, привабливими бульбами, що мають добрі смакові якості. Надійно забезпечує формування високого врожаю в стресових умовах. Стійкий до високих температур повітря та ґрунту під час вегетації. Бульби добре зберігаються. Має високу стійкість до вірусних захворювань. Досить чутливий до метрибузину.
    Занесений до державного реєстру сортів рослин придатних для поширення в Україні у 2015 році.

  
Сорт картоплі "Естрелла"


Естрелла - середньо-ранній сорт картоплі, бульби овальної форми, шкірка і м'якоть жовтого кольору, картопля при варінні слабо розварюється.
Картопля сорту Естрелла виглядає наступним чином:
Овальна бульба з дрібними поверхневими вічками, м'якою м'якоттю і жовтою шкіркою, масою від 88 до 155 гр.
Кущ середньої висоти і проміжного типу, може бути як прямостоячим, так і напівпрямостоячим.
Дрібні і середні листочки світло-зеленого і зеленого кольору, бувають проміжними і відкритими. Край листя средньохвильовий.
Суцвіття середнього розміру рожево-фіолетового (антоціанового) забарвлення. Внутрішня сторона має більш інтенсивне забарвлення, ніж зовнішня.Сорт картоплі "
Дельфіне"

Середньоранній сорт для столового призначення. Виділяється відмінними смаковими якостями та товарним видом.
Фракція: 35-55 мм.  Насіннєва картопля «Дельфіне» відноситься до середньоранньої групи стиглості. Їй характерний темно-червоний колір, овальна форма, великий розмір бульб та гладка поверхня. Картопля Дельфіне при варінні дуже добре зберігає форму, не розварюється. Відноситься до типу варіння Б, не темніє, має хороший смак. Характеризується світло-жовтим або жовтим кольором м’якоті. Може зберігатися протягом тривалого періоду, досить стійка до механічних пошкоджень. Властива висока урожайність, а також велика кількість бульб (в середньому 9 шт. у клубні), містить 20% сухої речовини. Картопля «Дельфіне» не вимоглива до грунтів. Щоб отримати максимальну урожайність необхідно створити оптимальні умови вирощування картоплі.Сорт картоплі "Мелоді"

Cередньопізній сорт столового призначення голландської селекції. Стійкий до більшості картопляних захворювань. Популярний в Україні. Відрізняється хорошим смаком, підходить для приготування будь-яких страв.
Напрям використання:  столовий.
Якість:  середньокрохмальний.
Рекомендована зона для вирощування:  Полісся.
Група стиглості:  середньостиглий
Кущ розлогий, середньої висоти, листкового типу з слабким антоціановим забарвленням на стеблі.
Листок— помірно-зеленого забарвлення, великий, закритий за обрисом. Віночок квітки — світло-червоно-фіолетовий, рясність квіток — помірна. Бульби — жовті, овально-округлої форми з гладенькою шкіркою, вічка — неглибокі. М'якуш — жовтий.
Рік реєстрації:  2008Сорт картоплі "Крістіна"


Сорт картоплі Крістіна голландської селекції - має естетично красиві бульби з відмінним зовнішнім виглядом. Дуже ефектна картопля, незвичайного темно-червоного кольору, добре виглядає як в домашніх умовах так і на прилавку магазину.
Картопля відрізняється дуже високою врожайністю, і прекрасними смаковими якостями. Білий колір м'якоті. Добре зберігається на тривалий період. Відноситься до ранньої картоплі. Сорт Крістіна стійкий до різних захворювань бульб, таких як: ризоктоніоз і парша звичайна.Сорт картоплі "Першацвет"

Білоруський сорт
Скоростиглість: ранній.

Господарське призначення: столовий.
Урожайність: до 67,8 т / га.
Вміст крохмалю: до 15,2%.
Споживчі якості: смакові якості добрі, кулінарний тип АВ.
Стійкість до хвороб: високо стійкий до сухої фузаріозної гнилі, ранової водянистої гнилі, ризоктоніозу, средньостійкий до фітофторозу листя, антракнозу, парші звичайної. Сорт відрізняється високою стійкістю до вірусів Y, L, середньої до вірусів S, M, сприйнятливий до вірусу Х.
Морфологічні ознаки: бульби округлі, червоні з дрібними вічками, шкірка сітчаста, м'якоть жовта, квітки червоно-фіолетові.
Особливості сорту:
- ефективно використовує природну родючість грунтів;
- раннє бульбоутворення і швидке накопичення врожаю в першій половині вегетації;
- стійкий до механічних пошкоджень;
- лежкість хороша.Сорт картоплі "Маніфест"


Загальна характеристика: середньопізній столовий білоруський сорт дуже високої врожайності. Стійкий до механічних пошкоджень і більшості картопляних захворювань, добре зберігається і довго не проростає. Підходить для будь-яких страв.
Період дозрівання: 90-110 днів.
Вміст крохмалю: 11-15,1%.
Маса товарних бульб (грам): 90-150 грам.
Кількість бульб у кущі: 11-15.
Урожайність (ц / га): до 737.
Споживчі якості: хороший смак, середня розварюваність, м'якоть не темніє при варінні. Підходить для приготування всіх страв.
Лежкість (здатність до зберігання): 95% (довгий період спокою).
Колір шкірки: червоний;
Колір м'якоті: світло-жовтий.
Може вирощуватися на будь-яких типах грунту.
Стійкість до захворювань: сорт високостійкий до вірусів, чорної ніжки, середньостійкий до фітофторозу бульб і бадилля, парші звичайної.
Особливості вирощування: найвищі врожаї дає на легких і середніх по гранулометричному складу грунтах, добре відгукується на полив і підгодівлю, посухостійкість середня.


Сорт картоплі "Скарб"

Сорт столового призначення, відноситься до кулінарного типу B (слабо розварюється; бульби стають розсипчастими тільки при тривалому варінні). Підходить для приготування салатів, чіпсів, заморожених овочевих сумішей, картоплі фрі, а також добре зарекомендував себе при смаженні. Володіє задовільними і хорошими смаковими якостями. Чистити бульби зручно.
Рослини напіврозкидисті, середньорослі, напівпрямостоячі. Листя відкриті, середнього розміру, темно-зеленого забарвлення. Хвилястість краю дуже слабка або зовсім відсутня. Квітки білого забарвлення, середньої величини. Бульби великі, вирівняні, округло-овальної і овальної форми, розташовані в гнізді компактно; на кущі їх налічується від 10 до 14 штук. Вічка дуже дрібні, з поверхневим заляганням. Шкірочка жовта, гладка, щільна. М'якоть жовта.Вміст крохмалю - 10,8 - 17,7%
Скарб стійкий до збудника раку картоплі та золотистої картопляної цистоутворюючої нематоди, а також до зморшкуватої і полосатої ​​мозаїки. Володіє високою стійкістю до чорної ніжки та мокрої гнилі. Середньостійкий до посухи. На початкових етапах росту чутливий до перезволоження грунту (навіть короткочасного). Вірусними хворобами і паршею звичайною уражається незначно.

 


Луцьк, Торчин, Волинь, купити насіння картоплі, Шегедин
© Schemaks